Vítejte v Penzionu Nad Oborou

UBYTOVÁNÍ HRADEC KRÁLOVÉ - PENZION NAD OBOROU

Hledáte komfortní ubytování nedaleko centra Hradce Králové, oceňujete klid, soukromí a stylová řešení? To vše vám nabízí Penzion Nad Oborou umístěný v citlivě zrekonstruovaném statku z 19. století. Najdete ho jen dvacet minut chůze od historického jádra Hradce, nedaleko silnice od Kongresového centra Aldis na hradecké letiště. Za zmínku jistě stojí i Labská cyklostezka, na kterou se dá napojit pouhých 900 m. od penzionu. Přestože budete bydlet téměř ve středu města, z oken pokojů budete mít výhled nejen na hradeckou katedrálu, ale i do polabských luk či na nedaleké návrší Chlum, kde se v roce 1866 odehrála bitva u Hradce Králové.
Chystáte firemní nebo rodinné setkání? Penzion Nad Oborou nabízí ideální řešení. V areálu je sál s kapacitou 40 osob, vybavený ozvučením, konferenční technikou a projekcí. Je vhodný pro pořádání přednášek, prezentací, školení, kurzů, firemních i soukromých oslav. Přímo ze sálu je vstup do zahrady a na terasu s posezením (cca. 40 osob), kde je možno grilovat. Pro imobilní občany je k dispozici bezbariérový pokoj.
Articles view: Noviky
Rekreace na Penzionu Nad Oborou

Ubytování

Nabízíme ubytování v komplexně zrekonstruovaném areálu ve 14 dvoulůžkových pokojích. Všechny mají vlastní koupelnu a WC, barevnou televizi, satelit , internetovou přípojku a minibar. Ve čtyřech pokojích je možnost přistýlky. V ceně ubytování je i snídaně, podávaná v salónku.

Sauna

Na přání je možné připravit saunu pro 4 osoby. Sauna je vyrobena z cedrového a topolového dřeva.

Solárium

Vertikální solárium s trubicemi odpovídajícími novým normám EU.

Ubytování v Hradci Králové

Dvoulůžkový pokoj Standard
sprchový kout, WC, televize, přístup k internetu

Objednat pokoj

Ubytování v Hradci Králové

Dvoulůžkový pokoj Business
větší nebo s předsíňkou, sprchový kout, WC, televize, přístup k internetu

Objednat pokoj

Ubytování v Hradci Králové

Dvoulůžkový pokoj Exclusive
velký pokoj, konferenční stolek, možnost 2 přistýlek, vana, WC, televize, přístup k internetu

Objednat pokoj

Ubytování v Hradci Králové

Dvoulůžkový pokoj Aparman
dvouúrovňový, balkon, vana, konferenční stolek, možnost 2 přistýlek, WC, televize, přístup k internetu

Objednat pokoj

Ubytování v Hradci Králové

Dvoulůžkový pokoj Studio 1
předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatná ložnice s šatní skříní a televizí, rozkládací gauč s možností 2 přistýlek, konferenční stolek, jídelní stůl, skříňka na věci, WC, televize, přístup k internetu, klimatizace

Objednat pokoj

Ubytování v Hradci Králové

Dvoulůžkový pokoj Studio 2
1+KK s předsíní, šatní skříň a televizí, rozkládací gauč s možností 2 přistýlek, konferenční stolek, jídelní stůl, skříňka na věci, WC, televize, přístup k internetu, klimatizace

Objednat pokoj

Uspořádejte tenisový turnaj!

V penzionu Nad Oborou si můžete i zasportovat nebo dokonce uspořádat malý turnaj. K dispozici je špičkový tenisový kurt s umělým povrchem Lano Wimbledon, na kterém se kromě tenisu dá hrát i volejbal, fotbal nebo nohejbal. V zimě může sloužit jako ledová plocha pro bruslení. Sportovní potřeby vám půjčí v recepci.

Soukromé i firemní akce

K dispozici je sál s kapacitou 40 osob, ozvučený, vybavený konferenční technikou a projekcí. Hodí se pro pořádání přednášek, prezentací, školení, kursů, firemních i soukromých oslav. Přímo ze sálu je vstup do prostor zahrady, kde je možno na přání grilovat.

Rezervujte na +420 733 151 481

Parkování

O svůj vůz nemusíte mít strach. Parkovat budete zdarma přímo v areálu penzionu. Parkoviště je v noci uzavřeno, vstup je možný jen s čipovou kartou, kterou hosté dostanou při příjezdu na recepci.

Kde nás najdete

 
Penzion Nad Oborou v Hradci Králové hodnocení
Update cookies preferences